UK
EN

МИ – ЧВЕНІ.

Наші ресторани створені в кращих традиціях Грузії. Неймовірно смачна кухня і грузинська гостинність вже чекають на вас.
about img1

ЧВЕНІ — це місце, де вам СМАЧНО.

У нас завжди особлива і автентична атмосфера, де ви можете спробувати справжнє грузинське вино і кращі страви грузинської кухні від нашого шеф-кухаря! Хачапурі, хінкалі, люля-кебаб, шашлик, лобіо – все це ви знайдете у нас. Обіцяємо, голодними ви не залишитеся!
Різноманітна кухня може задовольнити смаки навіть найвибагливіших гурманів. Соковитий шашлик , шикарний люля-кебаб, різноманітні хачапурі, гарячі і шиплячі на кеці м'ясні та рибні страви, багато зелені - і до всього знаменита на весь світ чача або величезний вибір класичних вин.

Ресторан у Львові

Запрошуємо у наш ресторан в прекрасному місті, де на вас чекатимуть найсмачніші грузинські страви та вино. Проведіть час з сім’єю та друзями у чудовій атмосфері.
about lviv img1
about lviv img2
about lviv img3

Бенкети в Чвені.

Наші ресторани створені в кращих традиціях Грузії. Неймовірно смачна кухня і грузинська гостинність вже чекають на вас.
about lviv banquets img1
about lviv banquets img2
about lviv banquets img3
Грузинські застілля завжди відрізняються своєю душевністю, гостинністю та смачним столом. І неважливо, чи є для цієї зустрічі особливий привід, чи ні, адже, коли душа бажає свята – вони не потрібні. Як і в Грузії, ми у «Чвені» дуже любимо збирати за одним столом сім’ї, друзів та родичів та всіляко допомагаємо, щоб ці зустрічі пройшли чудово.
Саме тому, ми будемо дуже раді, коли ви довірите нам ваші важливі події у житті: чи це день народження, хрестини, ювілей, корпоратив чи навіть весілля. У вашому розпорядженні 2 зали ресторану, сцена, музичне обладнання, жива музика, відео-супровід з екранів, а також найкраща кухня та обслуговування.
banquet block img 1
banquet block img 2
banquet block img 3
banquet block img 4
banquet banner

ЧВЕНІ — ЦЕ ТАКОЖ І ВИНО.

Яскравість, фруктовий аромат, приваблива солодкість червоних зразків, а також їх тривалий післясмак не залишать нікого байдужим. Ці радісні, соковиті екземпляри рубінового кольору прекрасно відповідають грузинському способу життя.
about img3

ЧВЕНІ— це лідер винного виробництва

З історією, яка розпочалася більше десяти років тому, унікальність садиби полягає в його автентичному підході. У Тбілісі все починається з поваги до землі. Відколи Чвені придбала садибу в 2010 році, повага до землі та довкілля була основою нашого підходу до виноградарства.
Після реструктуризації виноградників та придбання кількох високоякісних ділянок, ми запровадили вимогливі та стійкі методи ведення сільського господарства для покращення земель. Докладаючи невпинних зусиль для покращення смаку вин, Чвені змогла підкреслити унікальний характер грузинської культури.
about img4 bottle
У нашому ресторані ми подаємо справжнє грузинське вино. Гості обожнюють його, саме тому ми відкриваємо крамницю, де можна придбати онлайн. А також спеції, напівфабрикати та багато чого іншого.
COMING SOON